Bayan Bakıcı

Bayan bakıcı konusunda deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile sizlere İstanbul ve çevre illerde her zaman en iyi hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz genel olarak yatılı çalışabilecek bayan bakıcı, yatılı hasta bakıcı, hasta refakatçisi, çocuk bakıcısı, yatılı yardımcı bayan ve yatılı çalışabilecek personelleri referansları ile beraber tüm bilgileri ile sizlere sunmamız ve istediğiniz zaman işe başlatabilmenizdir.

bizi arayın

İstanbul Yatılı Bayan Bakıcı Danışmanlığı

İstanbul büyük bir şehir olduğu gibi büyük bir nüfusa da sahiptir. İstanbul’da yaşayanların çoğunluğu çalışmaktadır. İş hayatında sevdiklerinize zaman ayıramayabilir ve bakıma muhtaç aile bireylerinize iyi bir şekilde bakamayabilirsiniz. Bu durumda sizlere evinizde yatılı olarak çalışacak bayan bakıcı hizmetleri sunuyoruz. Yatılı bakıcı konusunda uzman ekibimiz aradığınız kriterleri karşılayacak yatılı bakıcı bayanı sizlere uygun maaşlar ile bulacaktır.

Yatılı bayan refakatçi

Haftanın tüm günlerinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Yatılı bayan bakıcı hizmetimizde çalışan tüm personellerimiz eğitim almış bu konuda deneyimlidirler. Yatılı olarak istediğiniz bayan bakıcı ‘lardan sizlerde memnun kalacaksınız. Hasta veya yaşlılarınızın yemek, ihtiyaç ve ilaçlarını zamanında ve sisteme uygun olarak hizmetini sağlayacaklardır.

En iyi Bakıcı Danışmalık Şirketiyiz

Çocuklarınıza iyi bir dadı ve bakıcı abla ihtiyaçlarınızda, hastalarınıza iyi bir bakıcı ve refakatçi ihtiyaçlarınızda, yaşlılarınıza arkadaş olacak ve bakacak yatılı çalışan bayan bakıcılar konusunda en deneyimli ve tecrübeli danışmanlık şirketiyiz. Yabancı uyruklu bakıcı ve dadı konusunda sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Yatılı bayan eleman, yatılı bayan bakıcı, hasta bakıcı ve diğer hizmetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere sunuyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel: 0544 665 20 20

Yatılı Bayan Bakıcı Hizmetleri

Yatılı bayan bakıcı hizmetlerimiz ile sizlere aradığınız kriterlerde ve özelliklerde yatılı çalışacak bayan personelleri tüm geçmiş bilgileri ile beraber sunuyoruz.  Yatılı bayan bakıcı aradığınızda bizimle iletişime geçebilir ve bizden çalışkan, güvenilir ve tecrübeli bayan elemanları istediğiniz bir zaman diliminde işe başlatabileceğiniz elemanları isteyebilirsiniz.

WHATSAPPDAN SOR

Yatılı bayan eleman danışmanlığı

Yatılı bayan eleman danışmanlığımız ile sizlere ve aile bireylerinize iyi bakabilecek kapasiteye sahip olan yabancı uyruklu bakıcı elemanlar arasından seçip görüştürüyoruz. Beğendiğiniz Yabancı uyruklu yatılı bakıcı elemanları istediğiniz de hemen işe başlatabiliyoruz. Sizlere getireceğimiz Yatılı bayan eleman hem tecrübeli hem de çalışkan olmakla beraber sadık ve güvenilirdir. Asla sizlere istemeyeceğiniz bir özellikte yatılı bayan eleman getirmiyoruz.

evde bayan yardımcı, yatılı bayan yardımcı, bayan yardımcı

Yabancı Uyruklu Bakıcılarda Nelere Dikkat Edilmelidir.?

Öncelikle yabancı uyruklu bakıcı çalıştırmayı düşünüyorsanız kesinlikle daha önce çalışmış olmasına ve deneyim, tecrübe ve güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Yabancı bayan bakıcı hizmeti almak isterseniz eğer biz bu konuda sizin yerinize en derin araştırmayı yapıyoruz.

Böylece siz her hangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Yabancı uyruklu bakıcı hizmetlerimizde çalışacak bayanın çalışma izni olup olmamasına, ne kadar böyle bir işe ihtiyacı olmasına dikkat ediyoruz. Yabancı uyruklu bakıcı hizmetlerimizde kesinlikle kaçak olup olmadığına bakıyoruz. Eğer kaçak konumuna düşmüş ise kesinlikle çalıştırmıyoruz. Yabancı Uyruklu bayan bakıcıları bu konuda derinlemesine araştırıyoruz.

1
Lütfen Bilgilerinizi Giriniz!
Adınız SoyadınızAdınız Soyadınız
portrait
Gsm NoLütfen Gsm No Giriniz
call
Bölge / ŞehirLütfen Bölgeyi Yazınız
add_location
AdresinizAdresinizi Yazınız
0 /
Lütfen Aradığınız Personel Bilgilerini Seçiniz
Verebileceğiniz ÜcretVerebileceğiniz ücreti yazınız
Çalıştırma ŞekliÇalıştırma Şekli Seçiniz
Aradığınız Yaş aralığıYaş aralığını Yazınız
Aradığınız DeneyimAradığınız Deneyimi belirtiniz
Aradığınız UyrukAradığınız Uyruğu belirtiniz
Personelin İzin BilgileriPersonelin İzin günlerini Seçiniz
Bakıma İhtiyacı Olan Kişin Ön Bilgileri
YaşBakıma İhtiyacı Olan Kişin Yaşı
DurumuLütfen Durumunu Seçiniz
İsteklerinizLütfen İsteklerinizi Yazınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right