Yatılı hasta bakıcı işi mi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen Arayın:0544 665 2090

Yatılı hasta bakıcı olarak çalışacak bayan bakıcılara her zaman ihtiyaç olacaktır. İyi bir ailenin yanında yatılı olarak çalışmayı düşündüğünüz an lütfen yandaki formu doldurup gönderiniz. Böylece işinize bir adım atmış olacaksınız.

Formu eksiksiz olarak doldurup gönderirseniz daha önceliğiniz olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. İşiniz hazır olduğunda sizinle bir sözleşme yapılacak ve bu sözleşe ile sizin işinizi garanti edeceğiz. Sigortasız kesinlikle çalışmayacaksınız.

Evlerde yatılı olarak çalıştığınız sürece anlaştığınız ücreti alırsınız. Müşteri temsilcilerimiz size işinizin tüm detaylarını anlatacaktır. Eğer tecrübesiz iseniz size kısa süreli eğitim verilecektir. Bu sayede işinizde daha başarılı olacaksınız.

yatılı bayan çocuk bakıcısı, bayan çocuk bakıcısı, yatlı çocuk bakıcı

İşinizi severek yapacağınız bir ortamda çalışmak istermisiniz ?

Yatılı hasta bakıcı veya yatılı bayan yardımcı, yatılı bayan bebek bakıcısı, yatılı hasta bakıcı, yatılı yaşlı bakıcı işlerinde personel açığımız vardır. Lütfen bu iş dallarında işe ihtiyacınız var ise yandaki formu doldurunuz.

Bu iş dallarında aile sıcaklığında bir ortam ile lüks ve geniş evlerde çalışacak bayan personeller alınacaktır. Eğer CV niz var ise formdaki cv yüke butonu ile Cv’lerinizi yükleyebilirsiniz.

İstanbul hasta bakıcı - Hastanede yatılı bayan bakıcı - hasta bakıcı - Hastanede yatılı bayan hasta bakıcı

Evlerde veya Hastanelerde Yatılı Hasta Bakıcı İşi

Yatılı olarak yaşlı veya Hasta bakıcı işimi arıyorsunuz hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere istediğinizi işi bulabiliriz. Aradığınız işi bulmak için ilk adımı atın ve sağdaki formu doldurarak bizlere gönderin. Sizi en kısa sürede arayıp bilgilendireceğiz. Böylece istediğiniz işe kavuşmuş olacaksınız.

1
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
EĞİTİM DURUMU
MESLEĞİNİZ
BİLDİĞİNİZ YABANCI DİLLER
ARADIĞINIZ İŞ BİLGİLERİNİZ
İSTEDİĞİNİZ ÇALIŞMA ŞEKLİ
Bakıcı Olarak Çalışmak İstediğiniz Bölüm
NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURU KABUL EDEMİYORUZ !
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right